podzimní setkání – ohrada 25. – 28.10.2007

Lodní deník hvězdné datum 74.254.829 čtvrtek: Stopli  jsme si vesmírnou loď, která nás přivezla na místo určení (nádraží Bílovec), tam jsme se seznámili s hlavním úkolem a s robotem Alumatkou, zbrojním důstojníkem a nějakou hromadou slizu, která nám zároveň dělala kapitána. A byli jsme rozděleni do dvou týmů. Hned na místě jsme dostali úkol nasbírat 25 podpisů a 5 razítek na záchranu planety, a který tým to stihne dřív, ten vyhraje. S přehledem zvítězil tým zelených. Do večera byl volny program, nikdo se nenudil (ragby bylo trochu blátivé). Ale v noci jsme se ocitli v antiradiačním bunkru a měli jsme zachránit lidstvo, tým zelených s přehledem lidstvo zachránil, ale modří selhali hned po tom, co se Urbik prohlásil absolutním vládcem planety a z bunkru vyhodil jedinou ženu Zuzku, Filip o sobě prohlásil, že je hermafrodit, a kluci z bunkru se spokojili s tím, že budou na chlapečky.

Lodní deník hvězdné datum 74.254.830 pátek: Z postele nás vyhnali už v 5:30 – hrůza a šli jsme na autobus, který nás dovezl do Hradce nad Moravicí, kde jsme měli za úkol udělat rozbor vody pro babylonské rybky a zároveň jsme museli získat podpis bratra Zpátečníka, který byl posunut v čase, takže všecko dělal pozpátku, a abychom získali podpis, museli jsme mu zahrát scénku celou pozpátku a pak jsme mohli vyrazit na srub.Většina z nás došla úplně vyřízena, unavena a polomrtva .

Lodní deník hvězdné datum 74.254.831 sobota: Ráno jsme dostali obtížný úkol –  posbírat informace na určitých místech planety, dali nám mapu, souřadnice a šli jsme. Konec cesty byl u rybníka, kde nám Alumatka pokusil přeprat ručníky, ale nějak se mu srazily, tak jsme si museli rozdělat oheň a usušit si svůj krásný a skvělý ručník. Polovina v celém úkolu úspěšně obstála, ale ta druhá půlka – no nic moc. Večer a v noci jsme se kochali hvězdnými filmy.

Lodní deník hvězdné datum 74.254.832 neděle: Ráno jsme snědli, co se dalo, dali jsme se do páce, bylo potřeba naštípat dřevo atd… Měli jsme spoustu času, planetu stejnak zachránil Artur Dent a my jsme pak letěli do restaurace na konec vesmíru. 

Hlavní úkol:Zachránit planetu před destrukcí Vogony, kteří zde stavěli mezihvězdnou super dálnici.

golďák